ВІДКРИТТЯ ЛІЦЕЮ

В Ярмолинцях було відкрито освітній заклад нового типу – технологічний ліцей. Невдовзі ліцей було включено до навчально-виробничого комплексу Хмельницького технологічного університету Поділля.
3 вересня 2001 року розвивається, будується незалежна молода держава, для її становлення необхідні талановиті, освічені спеціалісти. Саме такими мають бути  ліцеїсти, майбутні студенти університету.
Свято відкрив директор ліцею А.Р.Козак. Вносили прапор, лунали пісні, вірші та вітання. Посвяту в ліцеїсти провів ректор університету, професор, академік технологічної академії, заслужений працівник освіти України Микола Єгорович Скиба. Честь перерізати стрічку надано колишньому ректору університету, доктору технічних наук, академіку Радомиру Івановичу Сіліну та колишньому голові райради М.І. Бодю.
Навчання у ліцеї проводиться за навчальним планом, погодженим із Хмельницьким технологічним університетом Поділля.
 Впроваджується в ліцеї концепція Міністерства освіти і науки України “Навчити кожного випускника водити автомобіль, вільно володіти комп’ютером та знати одну з іноземних мов”.

Відкриття відділення коледжу

Теплим і сонячним виявився останній день літа. Щасливим і привітним він був в очах ліцеїстів, студентів коледжу та їх батьків і друзів.
31 серпня 2002 року назавжди увійде в історію смт. Ярмолинець.
Адже цього дня в приміщенні Ярмолинецького технологічного ліцею було відкрито відділення Гусятинського коледжу Тернопільського державного технічного університету.
Свято відкрив завідуючий відділенням А.Р. Козак. З щирими словами привітання із початком нового навчального року звернувся до присутніх голова райдержадміністрації В.С. Волощук.
Директор коледжу К.В. Зеленський разом з В.С. Волощуком відкрив вивіску відділення Гусятинського коледжу ТДТУ, привітав присутніх з святом. Вручив студентські квитки і залікові книжки першим студентам Ярмолинеччини.
Свято першого дзвоника для перших студентів залишиться в пам’яті кожного присутнього теплим, радісним і багатим на враження.
У 2005 році коледж був закритий через відсутність ліцензії.
 .